KONST / Litografier / Färgserigrafi 12983357
nr 1298 3357
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 12/50, daterad -69, oramat löst blad: Motivet: 52x40 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:57:41
12/12 12:09:28
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel